KURUMSAL

Image
Image
Image
HEDEFLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL BOYADA LİDER

Beta Sentetik Selülozik Boya Vernik San.ve Tic.Ltd.Şti olarak öncelikli hedeflerimiz;
  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek ve ürünleri zamanında müşteriye teslim edebilmektir.
  • 2008-2009 yıllarında geliştirdiğimiz ürün yelpazemizi istenilen ürünlerin de dışına taşımak;
  • Değişen ,gelişen ve sürekli öğrenen yenilikçi bir organizasyon yapısına kavuşmak ;
  • Pazarlama ve teknik servis ağımızı geliştirmek ve böylelikle oluşan kar marjımızı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ
  • Çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yasal şartları göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemde sürekli iyileştirmeler yaparak, hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla hizmet sunmaktır.
  • Çalışanların bilgi ve yeteneklerini değerlendirerek gerekli ödül yapısını ortaya koymak, çalışma ortamını yeni teknolojilere açık tutmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.
SERTİFİKALARIMIZ
 

Misyonumuz

Beta Boya ekonomik teknolojik ve ticari gelişmesini sağlamak amacıyla mesleki araştırmalar yapmak ülkemizin boya sektöründe öncü kuruluşu olmak için üretimde ,satış ve pazarlama da üstün hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet kalitesini en yüksek noktada tutarak gelişimini sürdürecektir.
————————————————

Vizyonumuz

Beta Boya çalışanlarıyla ve hizmet verdiği müşterileriyle işbirliği yaparak ülkemizin önde gelen kaliteli boya üreticisi olmak için kurumsal ve bireysel eğitim ve ar-ge çalışanlarıyla en önde olmayı ve belirlediği hedeflerine ulaşmak için çalışmalarına hızla devam edecektir.
————————————————